Skvělé. S chutí do toho a půl je hotovo. Níže najdete pár tipů pro zařizování piána. Zavolejte nám na + 420 732 972 007 nebo napište na piananaulici@email.cz a my vám rádi pomůžeme.

Jak na to?
Nejdříve se zamyslete, kde by to nástroji slušelo a zároveň byl v bezpečí před deštěm a nástrahami noci. Zeptejte se ve svém okolí a rozhlašte na Facebooku, zda se někdo nechce piána zbavit a umožnit mu nový život ve městě. Zeptejte se na městském úřadě, jak se jim myšlenka piána například na náměstí v podloubí zamlouvá. Nebojte se požádat o pomoc s pokrytím nákladů na dopravu, ladění nebo pořízení židličky a zámku. Pak už to půjde samo, ale klidně nám kdykoli napište nebo zavolejte.

Tipy a doporučení:
1. Na piáno by nemělo pršet. Hledejte tedy místo kryté podloubím, altánkem, nebo pasáží. Pokud chcete piáno do nechráněného prostoru, bude potřeba vyrobit kryt. Máte-li zájem, můžeme vám poskytnout návod, jak na to. Na vás pak bude sehnat spřáteleného truhláře, který vám jej zhotoví se slevou či sponzorsky nebo najít dárce, kteří jeho výrobu podpoří.  
2. Piáno na noc zamykejte. Jinak riskujete jak poničení, tak i problémy vyplývající z rušení nočního klidu.
3. Oživte jeho okolí. Najděte dobré pianisty a uspořádejte koncert. Pozvěte místní školy, aby si dali hodinu hudební výchovu u piána venku nebo třeba ve spolupráci s taneční školou připravte taneční lekce pro veřejnost.

Dejte nám vědět, jak se umístění piána povedlo a kde se piáno nachází, abychom vás mohli zaznačit do naší mapy všech rozmístěných pián.